Ausztrália-i esemény

Discussion in 'Magyar szekció' started by 435345, May 12, 2020.

Dear forum reader!

If you want to get actively involved in the Forum and participate in the discussions, or want to start your own thread or topic, you will have to log into the game first. We are looking forward to your next visit in our Forum! Please be sure to register if you do not own a game account. CLICK HERE
  1. 435345

435345 bp_phrase_Forum_Pro

A G'day állatkert igazgatói

Örömmel jelentjük be, hogy mindenki visszatér az Ausztrália eseményhez.

Az esemény május 19-én, kedden, CEST 12.00 órakor kezdődik, és a csepp június 8-án, hétfőn, CEST délben, 12.00-kor ér véget, további 24 órával, június 9-én, kedden, CEST 12.00 óráig, hogy a cseppeket jutalomra cseréljék.

Tehát hajtson végre állatokat, és gyűjtsd össze azokat a cseppeket, hogy elnyerj egy bonzer jutalmat.

Ne feledje, hogy mint az összes ismételt társasjáték-esemény esetén, ha korábban játszottad az eseményt - ebben az esetben 2015-ben -, akkor a kezdődésedből indulsz. Szintén, szokás szerint, a kis állatokat egyszer meg kell hajlítania, mielőtt látja, hogy az esőcseppek esnek.

Érezd jól magad az eseményen.

Maradjon biztonságban és jól.
    Üdvözlettel
    Az Ön ZooMumba csapata​

Pixpix8, Sanya62, Sillu and 1 other person like this.
  2. anahszunamon

anahszunamon bp_phrase_Forum_Greenhorn

Sziasztok!Csak aranyért lehet nyilakat szerezni?

3. *flash*

*flash* bp_phrase_Forum_Greenhorn

Bizonyos időszakonként ad megint 30-t, de már nem emlékszem rá, hogy mennyi idő után

Pixpix8 and Sillu like this.
  4. KoviVani

KoviVani bp_phrase_Forum_Greenhorn

Sziasztok!
    Nyilakat hogyan lehet szerezni? (A zoodollaros lehetőség nem érdekel)
    Köszi

5. The Scorpion

The Scorpion Team Leader Team Zoomumba

Hi there my Hungarian friends.

You get Darts dropping for you when you tend your animals as you normally do.

It is always a good idea to read the Information accompanying the Event Board Game, which you access by clicking on the 'i' icon at top left of the game board and then you can scroll through it. The information should appear for you in your own language.

You certainly need to concentrate on this one to get those balloons burst and also a bit of luck too.

Have fun with the Event.

Stay safe and well

Cheers for now
    Scorpion

6. gemini-21

gemini-21 bp_phrase_Forum_Apprentice

Sziasztok! Az normális,hogy a 160. szinten full méretű állatkerttel teljes etetés során 7-8 nyilat szerzek? Nektek mik a tapasztalatok?

7. 435345

435345 bp_phrase_Forum_Pro

Sziasztok!
    Emlékeim szerint ez a leg poénosabb, a leg lassabb, és a leg idegesítőbb event a játék során. :( :)
    Kitartást mindenkinek. ;):confused:(chuckle)

Pixpix8, Sanya62, Sillu and 3 others like this.
  8. Eva0220

Eva0220 bp_phrase_Forum_Apprentice

Sziasztok! Nem emlékeztek véletlenül hogy lehet nyilakat szerezni?

9. *flash*

*flash* bp_phrase_Forum_Greenhorn

A gondozásért kapsz automatikusan. Na nem túl bőven, szerintem a szerzett tp-vel függ össze. Nekem 140-es szinten nagyjából 2-3 óránként 20-25 jön. Ezen kívül csak venni lehet :(

Pixpix8, Sanya62 and Sillu like this.
  10. csicsi72

csicsi72 bp_phrase_Forum_Greenhorn

5 órával ezelőtt raktam rendbe a kifutóimat. Az újabb etetés-itatás-takarítás-simi alkalmával a 172 kifutómból összesen 9 db nyíl ugrott fel. Tehát a kifutók kb. 5% ad nyilat ilyen időközönként.
    Az Ausztrál utazás során egy táblán/körben 1365 db nyíl kell az ajándékok megszerzéséhez.
    Ezzel a tempóval - éjjel-nappal 5 óránként - egy kör teljesítése kb. 760 óra. (Mikor ezt - egy nappal az esemény kezdése után - írom, már csak 545 óra van hátra, szóval lehetetlen.) Ugyanilyen lehetetlen helyzetek pl. a csak az Óceán világára vonatkozó játékok.
    Ennek a játéknak az üzemeltetői közül van, aki ezt kiszámolta? Mert ezekkel a helyzetekkel csak elveszik az ember kedvét - és elveszítik a játékosokat!

Pixpix8, Sanya62 and Sillu like this.
  11. Sillu

Sillu bp_phrase_Forum_Someday_Author

Sziasztok(wave) még nem játszottam ezzel a fajta eventtel csak 59-es szintű vagyok.
    Teljes gondozás után 2 vagy 3 nyíl jön:confused:ez így lehetetlen küldetés, ha nem ad több nyilat holnap se akkor nem csinálom tovább:(

Pixpix8, Sanya62 and fruzska2004 like this.
  12. The Scorpion

Hi there Sillu

Yes, I know it seems that you have an impossible task ahead of you, but please do keep at it. Perhaps if we are lucky some kind person in the Dev Team will arrange some little extras for us. But we have to wait and see.

Stay safe

Cheers for now
    Scorpion

13. oledi99

oledi99 bp_phrase_Forum_Greenhorn

Sziasztok!
    A 3 szokásos állatkát hogyan lehet gyűjteni, amivel be lehet zsebelni a különböző díjakat? Mert nekem alig jönnek most

Pixpix8 likes this.
  14. Sillu

Sillu bp_phrase_Forum_Someday_Author

Szia(wave) most nyilak jönnek a gondozás után amivel lőni kell a lufikat és akkor lesznek a gyűjthető állatkák amiket be lehet váltani jutalomra. Sajnos a nyilak egyenlőre mindenkinek kevés jön. Lehet venni Zdollárért nyilakat, a kis kör benne nyilak az eventes nagy kör alatt.
    Hi Scorpion(wave) Thank you for your kind words(party)I will continue the game and I hope everything goes well:)

Pixpix8 and The Scorpion like this.
  15. fruzska2004

fruzska2004 bp_phrase_Forum_Apprentice

Egy tragédia ahogy a nyilak jönnek:oops::cry::wuerg::mad:

Pixpix8, Sillu and Sanya62 like this.
  16. Berdi

Berdi bp_phrase_Forum_Greenhorn

Sziasztok nem jönnek a nyilak:cry:

17. .Marcsy.

.Marcsy. bp_phrase_Forum_Greenhorn

Sziasztok!! Azt nem igazán figyelem milyen ütemben jönnek a nyilak, de én 10 Zd-ért szoktam venni 150 db nyilat hamarosan befejezem a második köröm :)

18. ticikacske

ticikacske bp_phrase_Forum_Greenhorn

szia! a második körben is ugyanezek az ajándékok?

19. .Marcsy.

.Marcsy. bp_phrase_Forum_Greenhorn

Szia ticikacske a kifutó marad és az extra tápok, valamint a kincses ládika!! Az állat az a wombat amiből 6 kell egy kifutóba!!
    Az első körben ugye az a Dingó, a körök így változnak!! remélem tudtam segíteni neked :)

20. The Scorpion

Hi again dear friends from Hungary

I know that the low drop rate of the Darts is really frustrating for many of you.

Please do persevere with the Event and your little Animals are loving the extra attention they are getting as you keep tending them for the Darts to drop.

Hopefully the Devs will arrange for something nice for us soon.

Take care and stay safe everyone

Cheers for now
    Scorpion

Share This Page