Bejelentés A 2019. évi idén nincs adventi naptár

Discussion in 'Magyar szekció' started by 435345, Dec 2, 2019.

Dear forum reader!

If you want to get actively involved in the Forum and participate in the discussions, or want to start your own thread or topic, you will have to log into the game first. We are looking forward to your next visit in our Forum! Please be sure to register if you do not own a game account. CLICK HERE
  1. 435345

435345 Forum Pro

Helló állatkert-igazgatók!

Sokan, akiket már észrevettek, és néhányan közzétették az adventi naptárt.

Sajnos adminisztratív hiba miatt az Adventi naptár nyitó ikonja megjelent az Állatkert képernyőin. Ha rákattint az ikonra, megjelenik az adventi naptár, de nyitott ablakokkal.

Az adventi naptári díjakat deaktiválták, ezért azokat nem lehet megrendelni vagy jóváírni.

Az elmúlt 2 évben a moderátor csapata képes volt manuálisan kijavítani a problémát, amelyet a játékosok többségének általános javítása követ. Ebben az évben nem fog megtörténni.

Elnézést a zavar és csalódás miatt, amit ez okozhat.

DE jó oldalon:

Napi bejelentkezési bónuszt aktiváltak mindannyiunk számára. Minden nap december 1-jétől december 31-ig, amikor először jelentkezik be, megjelenik a Napi bejelentkezési bónusz Infolayer, és a díjat automatikusan jóváírják. De a napi díj igényléséhez be kell jelentkeznie.

Köszönöm mindenkinek a megértést és kérjük, élvezze a játékot.

Nagyon kedves üdvözlettel
    látom a ZooMumba csapatát

Pixpix8 and The Scorpion like this.
  2. tyuki

tyuki Junior Expert

Hol jelenik meg mert nálam nem.Elég Szégyen gyalázat hogy még azt amit ilyenkor kaptunk. Karácsony tiszteletére még azt is el veszi a pénzünket még mindég szeretnék mivel a Dollárt állandóan reklámozza.Már csak Ennyit Tudnak Sajnos.

3. 435345

435345 Forum Pro

Adventi naptár tényleg nincs, de napi belépési bónusz igen.
    Minden nap amikor először indítod a játékot megkapod. Ma 3-a van, már a 3. nap világosodott ki.
    Nem kell átvenni, automatikusan jóváíródik.

Jó játékot.

Pixpix8 likes this.
  4. mkrisztina11

mkrisztina11 Forum-Greenhorn

Én mind a három nap beléptem, de csak a mai nap kaptam meg az elsőt :(

5. apuci38

apuci38 Forum-Apprentice

Én is beléptem minden nap és csak ma jelent meg az első bónusz, kettőt nem kaptam meg. :(

6. anyabanya71

anyabanya71 Forum-Apprentice

sziasztok ugyan az történt 3-ik nap helyett az elsö napi jelent meg , minden nap beléptem

7. Heïva

Heïva Board Administrator Team Zoomumba

Hi, Anya

You had all your rewards :

42019-12-04 07:44:27{"type":"resource","id":"11","amount":"1"}success: reward booking ok.
    32019-12-03 21:31:43{"type":"resource","id":"12","amount":"1"}success: reward booking ok.
    22019-12-02 07:02:41{"type":"resource","id":"8","amount":"2"}success: reward booking ok.
    12019-12-01 00:06:15{"type":"resource","id":"10","amount":"2"}success: reward booking ok.

8. Heïva

Hi, Apuci

I don't know why you had no reward for the 2 december, I 'll ask.

12019-12-03 22:45:22{"type":"resource","id":"10","amount":"2"}success: reward booking ok.
    12019-12-01 21:14:56{"type":"resource","id":"10","amount":"2"}success: reward booking ok.

I'll ask for you too.

9. Heïva

Hello

Those who logged in only during the bonus bug, between the afternoon of December 2 and December 3 at 2 pm did not receive a bonus, this is the cause of their problems.
    You can contact the support if you wish.

Google fordítás:

Helló

Azok, akik csak a bónuszhiba során jelentkeztek be, december 2-án délután és december 3-án, délután 2 óra között, nem kaptak bónuszt, ez okozza problémáikat.
    Ha szeretné, vegye fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal.

Pixpix8 likes this.
  10. apuci38

apuci38 Forum-Apprentice

2-án este léptem be.

11. bazzi77

bazzi77 Forum-Greenhorn

Sziasztok!

Nálam nem frissült be az adventi naptár, a tavalyi (nyitott) jelenik meg. Mit lehet tenni?

Üdv:
    B

12. Heïva

Hi, bazzi

Look HERE

There's only the connection bonus this year.

Pixpix8 likes this.
  13. 435345

435345 Forum Pro

Adventi naptár az idén nincs, helyete napi belépési bónusz van.
    Minden nap amikor először indítod a játékot megkapod.
    Nem kell átvenni, automatikusan jóváíródik.

Jó játékot.

Pixpix8 likes this.

Share This Page