Česká a Slovenská sekce

Discussion in 'Česká sekce' started by The Scorpion, May 22, 2018.

Dear forum reader!

If you want to get actively involved in the Forum and participate in the discussions, or want to start your own thread or topic, you will have to log into the game first. We are looking forward to your next visit in our Forum! Please be sure to register if you do not own a game account. CLICK HERE
  1. hudy536

hudy536 Someday Author

Tak mně to taky nefunguje, minule jsme žádali, ale museli jsme přímo u anglického modíka. Že by to tentokrát stačilo u dandy? :sleepy:(chuckle)

2. dipladenia1

dipladenia1 Forum-Apprentice

Zkoušela jsem technickou podporu, ale bohužel neumím anglicky napsat "nefunguje adventní kalendář", takže se semnou nebaví. Mohl by sem někdo ,prosím ,napsat tu větu anglicky abych ji tam mohla opsat?Děkuji za ochotu.;)

3. Jana10

Jana10 Forum-Apprentice

Adventní kalendář mi nefunguje taky

4. jankas1501

jankas1501 Forum-Greenhorn

Prosím nefunguje mi adventný kalendár.

5. lufik.k

lufik.k Forum-Greenhorn

ahoj me taky nefunguje advetni kalendar

6. Heïva

Heïva Board Administrator Team Zoomumba

Překlad Google :

ahoj

Není třeba zkusit používat adventní kalendář, nebude to fungovat. Nemělo by se to objevit, je to chyba.
    Je zde denní bonus za připojení.
    I když jste to dnes ráno neviděli, vyhráli jste to.

Last edited: Dec 1, 2019
  7. danda-vnovis

danda-vnovis Board Administrator Team Zoomumba

Milí zoo fanoušci, je to tak, jak už napsala kolegyně Heiva. Adventní kalendář neměl být vůbec spuštěn a nebude funkční pro nikoho. Jedná se o chybu, která byla nahlášena vývojářům, aby byl kalendář úplně stažen ze hry a to právě kvůli loňským problémům. Sice bych to některým mohla opravit, ale některé herní účty opravit nelze a nebylo by to fér, proto je to zakázané.
    Prosím zcela ho ignorujte.

Díky za pochopení
    Danda

8. Bertík70

Bertík70 Advanced

Tak děkuji,mě zas nejde kliknout na to denní přihlášení viz výše od Heivy

9. danda-vnovis

Dobrý večer všem,
    bohužel je problém složitější, než se očekávalo. Deaktivací adventního kalendáře došlo i k deaktivaci DLB (bonusu za denní přihlášení) a proto nemohl být denní bonus vybrán, viz. výše, jak uvádí Bertík70.
    Dále pak, protože nebylo možné tyto dvě akce od sebe oddělit, tak poslední verze po dnešním celodenním testování je ta, že aby mohl DLB (denní bonus za přihlášení) fungovat, tak musí zůstat spuštěný i adventní kalendář, i když je pro většinu nefunkční, takže kalendáře nelze opravit, nemá smysl sem dávat ID, protože to vůbec nereaguje a nefunguje ani vyčištění, které fungovalo loni. Bohužel některým funguje, tak si dárky vybírají a pro mnohé je to demotivující, ale v danou chvíli s tím vůbec nelze nic udělat.
    Vzniklá situace nás moc mrzí, ale není jak ji vyřešit, aniž by nebyl deaktivován i DLB bonus.
    Čekám na další informace, pokud nějaké budou.
    Děkuji za pochopení
    Danda

Bertík70, Jana10 and dipladenia1 like this.
  10. pavlenka66

pavlenka66 Padavan

Ahoj všichni.....jak se tu máte ??
    Něco nového, co by mě přilákalo zpět do hry ?

Zdravím Janičku, Isaboo i Salátka
    :D:D:D

11. pavlenka66

pavlenka66 Padavan

Chtěla jsem po 1,5 roce nakrmit a ošetřit zvířátka a neustále se to seká a musím znovu načítat hru.....asi se vážně nic nezměnilo :cry:

12. hudy536

hudy536 Someday Author

Mně se tedy nic neseká, vše běží úplně normálně a to již kolik měsíců. Nebude chybička někde jinde? ;) Jinak momentálně je putovní cirkus, kromě kosatky mám úplně všechno, tak jsem dala dvě bedny na zkoušku a ejhle, kosatka se vylíhla! (chuckle) Ale z dalších dvou beden irbis a ledňáček, tak už jsem štěstí dál nepokoušela, pošetřím si zlaťáčky na rozšíření Podmořského světa, tam jsem pořád na základní ploše a už se pěkně mačkám:cry:xD.
    Jinak všem přeji krásný advent!

danda-vnovis and dipladenia1 like this.
  13. danda-vnovis

Ahojek všem,
    protože jsme zde měli kvůli adventnímu kalendáři problém s denním bonusem za přihlášení a po určitou dobu byla akce deaktivována, tak mohlo na některých herních účtech k problému.
    Pokud se to stalo právě někomu z vás a nešlo o vaši chybu, ale chybu způsobenou deaktivací akce, tak sem prosím do tohoto vlákna https://board-en.zoomumba.com/threads/daily-login-bonus-december-2019.8306/page-2#post-427633
    napište svoje ID, problem with DLB bonus a postněte.
    My to prověříme a pokud se vás problém týkal, budete odškodnění.

Kdo se necítí, může písnout zde, já nakouknu a dám popř vědět. :) Taky to není problém.
    Děkujeme za pochopení
    Danda

14. Jara65

Jara65 Forum-Apprentice

AHOJ DANDO, moc tomu nerozumím, ale adventní kalendář se mi neotvírá ID 12183464 Děkuji za pomoc Jara

Share This Page