Česká a Slovenská sekce

Discussion in 'Česká sekce' started by The Scorpion, May 22, 2018.

Dear forum reader!

If you want to get actively involved in the Forum and participate in the discussions, or want to start your own thread or topic, you will have to log into the game first. We are looking forward to your next visit in our Forum! Please be sure to register if you do not own a game account. CLICK HERE
  1. tatik1977

tatik1977 bp_phrase_Forum_Greenhorn

Ahoj, Neustále mi dnes padá hra. Vždy se mi objeví hláška "Ověření se nezdařilo přihlaš se znovu. Toto se děje v hlavní zoo po asi minutě. Dále když jsem v chovatelské stanici nebo školce a dám třeba esenci nebo chci vyšlechtit a jsem na konci a kliknu tlačítko začít tak se mi tahle hláška objeví. Cookies jsem vymazal i historii. Nic nepomohlo.

Jana0104 likes this.
  2. lufik.k

lufik.k bp_phrase_Forum_Apprentice

ahoj chci se zeptat kdyz dosahnu levelu 200 muze se hrat dal?

3. danda-vnovis

danda-vnovis Board Administrator Team Zoomumba

Ahoj, kdo se dostane do levelu 200, samozřejmě hraje hru dál. Level nijak nezpůsobí, že by hru nebylo možné dál hrát.
    Jinak objevují se stále častěji problémy s novou verzí prohlížeče Chrome, jinde zatím nemáme problémy hlášeny, takže kdo by měl problém jako tatik1977 a při pokusu o přihlášení se v prohlížeči google chrome, tak může využít následujících rad:

Nejdřív vysvětlení - některé aktualizace prohlížeče google chrome začali hráčům způsobovat problémy, protože používají v nastavení zřejmě nějaký prvek, který hru nepustí a způsobí výše popisovaný problém s autorizací - ověření se nezdařilo, přihlaš se znovu.

1. můžete použít jiný prohlížeč, který tento problém nezpůsobuje (proto nemají všichni uživatelé problém, který nastal u některých aktualizací)
    2. pro google chrome můžete přeinstalovat kompletně prohlížeč - pomohlo jiným hráčům, kterým se tím problém s přihlášením vyřešil, ale ti měli problém s neustálým odhlašováním ze hry, nikoliv s autorizací a ověřením.
    3. pro google chrome - použila sem já před pár měsíci, když se ten problém s autorizací tedy ověřením objevil poprvé - volba na hlavní přihlašovací stránce - zapomenuté heslo a dala sem požadavek na reset hesla a zadala to samé heslo a normálně bez problémů už jsem se do hry přihlásila, samozřejmě po aktivaci flash, flash musí být povolen
    4. pro google chrome - najít nastavení hardwarové akcelerace (chrome - nastavení - další nastavení - system a tam doporučuji deaktivovat), některým hráčům vzhledem k jejich nastavení může hardwarová akcelerace prostě způsobovat problémy - momentálně máme informaci, že to bohužel nepomůže vyřešit problém s odhlašováním.

Vyzkoušejte hlavně ti z vás, kteří mají s výše popsanými chybami problém a napište, pokud by se váš problém nevyřešil. Není totiž řešení nemoci používat svůj oblíbený prohlížeč a přejít na jiný jenom proto, že se zrovna vyskytl problém. Předtím byly technické problémy v mozille firefox a způsobovala je právě hardwarová akcelerace. Nicméně teď se vyskytují dva druhy problémů a vy musíte správně identifikovat ten svůj. Kdyžtak si zde písněte o radu.

Dík všem, vaše zkušenosti mohou pomoci ostatním hráčům.
    Danda :)

Last edited: Mar 5, 2020
    dipladenia1 likes this.
  4. lufik.k

Dekuji za odpoved

danda-vnovis likes this.
  5. lufik.k

ahoj ja hraju zoo na tabletu nebo mobilu pres aplikaci Puffin.

6. danda-vnovis

Ahoj lufik.k, ano to lze zatím také, protože prohlížeč podporuje flash. Nicméně někteří by rádi hráli hru na svém počítači a momentálně problém s google chrome není zrovna ideálně řešitelný a bohužel ne každý dokáže prohlížeč odistalovat, vymazat složky Temp se zbytky dat z google chrome a provést novou čistou instalaci po restartu počítače. Pro ty méně znalé a zkušené bych teda doporučila prozatím prohlížeče jako Mozilla Firefox, My Internet Browser, Opera. Nezapomínejte aktivovat flash, bez něj hra prostě nepojede a uvidíte pouze hnědé dřevěné pozadí.

Díky všem
    Daniela

7. hudy536

hudy536 bp_phrase_Forum_Junior_Expert

Tak to opravdu nechápu. Farma i město mi už jede na Google chromu naprosto bez problémů a zoo mě v jednom kuse kope?!
    Na Mozzile jedu zoo v pohodě, ale logiku teda nechápu :D.

8. danda-vnovis

Ahojek hudy536, je to divný, ale pravděpodobně se domnívám, že bude potřeba nějakého zásahu ze strany DEV teamu i na straně hry. na FA zásah totiž prováděli, z toho usuzuju, že tady to taky bude potřeba. Já mám spíš obavu, že ze strany prohlížečů bude stále víc oprav a updatů, které budou bránit spuštění flash a z toho důvodu se budeme potýkat se stále více problémy a to mě mrzí ze všeho nejvíc.
    Cestou blokování flash se taky vydaly všechny prohlížeče, takže si v tomto směru nedělám iluze.

Užijte si aspoň novou akci: Egypt - jedná se o opakující se akci
    Začátek: čtvrtek 12.3.2020 12:00 CET
    Konec: čtvrtek 2.4.2020 12:00 CET

Príma hru a hodně štěstí
    Danda

Jana10 likes this.
  9. Bertík70

Bertík70 bp_phrase_Forum_Advanced

Ahoj
    chtěla jsem na plochu přidat nějaké dekorace,bohužel nelze.Když chci přidat,hra se kousne a spadne.Jinak celkem v pohodě jako jindy

10. danda-vnovis

Ahoj Bertík, když mi dáš screen plochy a z inventáře název dekorace, kterou chceš umístit, pokusím se to pro tebe zařídit a podívám se blíž, kde by mohl být problém. Občas je taky dobré vyčistit historii prohlížeče, pomůže to vyřešit spousty technických malých problémů, jako je například tento. Vyzkoušej prosím :)
    Prima den
    Danda

11. Nezmarka

Nezmarka bp_phrase_Forum_Someday_Author

Ahojky jelikož akce cesta do Egypta je opakovací akce můžete nakouknout na starší nápovědu >>KLIK<<

Přeji všem ať padátka padají v dostatečné míře ;)

danda-vnovis and Zoufálkov like this.
  12. Zoufálkov

Zoufálkov bp_phrase_Forum_Greenhorn

Nezmarko mám dotaz: po delší době jsem se vrátila k hraní zoo, ve vodním světě mi chybí spousty věcí, včetně košů na odpadky a výběhů - ty mám jen tři, jak mám získat další plány? Díky Martina

Edit: Nezmarko moc díky za vyčerpávající odpověď, jsi skvělá :)

Last edited: Mar 16, 2020
    Nezmarka and danda-vnovis like this.
  13. Nezmarka

Ahojky Zoufálkov,
    když nebudu počítat herní prvky, které lze získat z akcí tak ostatní výběhy, dekorace a stánky lze získat pouze recyklací a následnou výrobou v dílně. Je to běh na hodně dlouhou trať, ale trpělivost růže přináší. Základní info k OW najdeš ZDE výběhy pro OW ZDE , dekorace ZDE , stánky ZDE. Kliknutím na jednotlivé výběhy, dekorace či stánky se ti otevřou i stavební plány a uvidíš co je potřeba k výrobě. Jednotlivé stavební plány získáš za postup. Neboj oni všechny plány časem "napadají"
    Kdyby jsi měla ještě nějaké dotazy tak neváhej a ptej se

Přeji úspěšnou tvorbu OW

14. Jara65

Jara65 bp_phrase_Forum_Apprentice

Ahoj a je tady bonusový kod!!

Zoufálkov likes this.
  15. dipladenia1

dipladenia1 bp_phrase_Forum_Someday_Author

Bonusový kód: Stay At Home!

Jara65 likes this.
  16. -Zuzanaa-

-Zuzanaa- bp_phrase_Forum_Apprentice

Pozor! Bonusový kód je bez mezer! StayAtHome!

dipladenia1 likes this.
  17. hudy536

hudy536 bp_phrase_Forum_Junior_Expert

Ať to zadávám, jak zadávám, nadává mi to, že je to nesprávný kód, to se mi ještě nestalo! Od kdy to vlastně platí? A platí to vůbec? :D

No pochopíte to? Zadala jsem to Google chromu (honem honem, stejně mě to jednou vykoplo) a tam to šlo! V Mozzile předtím ne, a stopro jsem to zadávala stejně...:eek: - no ale hlavně, že už to jede...:D

Last edited: Mar 22, 2020
  18. Zoufálkov

Zoufálkov bp_phrase_Forum_Greenhorn

ahoj,
    hudy mě to z chromu taky pořád vykopávalo, no zkusila jsem IE a v naprosté pohodě, takže zoo jedu v něm, kod mě šel zadat naprosto v pohodě

19. christie7

christie7 bp_phrase_Forum_Greenhorn

Prosím vás udělala jsem další level, po aktualizaci hry mě zbyzeli všechny moje zvířata ze skladu,nemám tam vůbec nic.
    Mohli by jste s tím něco prosím udělat. Děkuji

20. Nezmarka

Ahoj - GCH chvíli zaznamenával nějaké potíže, ale ty by už měli být vyřešeny

christie7 - prvně bych doporučila pročistit PC a po té zkus z inventáře nějaká zvířátka vyházet na plochu. Někdy se stává, že se zvířátka občas vydají někam na procházku, ale určitě se zase vrátí. Stává se to při přeplněném inventáři

Share This Page