Česká a Slovenská sekce

Discussion in 'Česká sekce' started by The Scorpion, May 22, 2018.

Dear forum reader!

If you want to get actively involved in the Forum and participate in the discussions, or want to start your own thread or topic, you will have to log into the game first. We are looking forward to your next visit in our Forum! Please be sure to register if you do not own a game account. CLICK HERE
  1. Niniatko

Niniatko bp_phrase_Forum_Greenhorn

ja som vážne dúfala, že táto herná udalosť sa už nikdy nevráti

2. danda-vnovis

danda-vnovis Board Administrator Team Zoomumba

Ahojek Niniatko, já si tuto akci nepamatuju, nejsem tu od začátku, tak si asi nedokážu představit, co je problém. Můžeš nás neznalé zasvětit?
    Dík Danda :)

3. hudy536

hudy536 bp_phrase_Forum_Junior_Expert

Asi to, že se automaticky nepřipisují medvídci, ale musíš je zasáhnout šípem, abys je získala ( něco jako jsou minihry na F). Asi to kolegyni zdržuje. Upřímně řečeno, já taky z miniher nejsem odvázaná (kvůli času).

danda-vnovis, Jana0104 and Jana10 like this.
  4. Niniatko

no, veď sami uvidíte, od sekania, po "vysokú" intenzitu lietania príšer... toto bola narodeninová hra po prvýkrát, ale skôr to bolo za trest...
    len možno pár typov, odhadnúť, kde balón letí a kliknúť pred neho, aby vôbec praskol a klikať na takých plochách, kde nemôžete kliknúť na nič iné, lebo pokúpiť hlúposti a porobíte hlúposti
    do tohto sa veru nezapojím, i keď som chcela doplniť trochu elixíry

5. Jana0104

Jana0104 bp_phrase_Forum_Living_Forum_Legend

Ja to robím tak, že si otvorím v hre nejaké okno, napr. plnenie denných úloh a na tom pozadí sa tie balóny lepšie chytajú (chuckle)
    Včera som pri tom sedela pol dňa a stačilo mi. Nebaví ma, keď tie šípky padajú tak strašne málo :mad:a kupovať si ich určite nebudem.;)

Last edited: May 20, 2020
    dipladenia1 and danda-vnovis like this.
  6. hudy536

Frekvence vypadávání šípů je naprosto směšná. Ráno jsem s jedním pomocníkem oběhla všech pět ploch (ne akvárko) a vypadly mi 2, slovy celé dva šípy! Takže mě ani nenapadne něco kupovat, klidně si to nechám ujít...

Bertík70, dipladenia1 and Jana0104 like this.
  7. Niniatko

Ja som dnes obehla všetky plochy so všetkými pomocníkmi a plochy mám veľké, natrieskane výbemi a vypadlo mi "až" 27 šípok

dipladenia1 and Jana0104 like this.
  8. danda-vnovis

Díky moc za vysvětlení, prvky náhody taky nemusím a pak je jasné, že taková akce nemůže nikoho potěšit. Ten drop je fakt směšný,. to sem docela překvapená sama.
    Díky všem Danda

9. .Téra.

.Téra. bp_phrase_Forum_Greenhorn

Mně nepadla ještě ani jedna šipka...:D

Jana0104 likes this.
  10. Zoufálkov

Zoufálkov bp_phrase_Forum_Greenhorn

No já mám 10 šipek, tahle akce asi půjde k šípku :)

Jana0104 likes this.
  11. Jana0104

Už mi tie šípky nepadajú vôbec :cry: To je teda "zábava" :rolleyes:

Zoufálkov likes this.
  12. listickaID

listickaID bp_phrase_Forum_Someday_Author

Padá mi pořád více vajec než šipek .... tzn. tak 3 vejce a žádné šipky xD

Last edited: May 23, 2020 at 2:31 PM
    hudy536 likes this.
  13. .Téra.

.Téra. bp_phrase_Forum_Greenhorn

Update: už mi padla dokonce druhá! xD

hudy536 likes this.
  14. Jana0104

Hurááá, aj mne konečne vypadla ďalšia šípka (party) z celej jednej plochy, ručne oklikanej, síce nie najväčšej, ale z 336 kliknutí jedna šípka. Keď predĺžia túto "úžasnú akciu do Vianoc, možno predsa len niečo stihnem. xD

hudy536, Zoufálkov and dipladenia1 like this.
  15. hudy536

To nestihneš ani do Vánoc...dělají si z nás blázny...

Zoufálkov, dipladenia1 and Jana0104 like this.
  16. Jana0104

Tak možno do tých ďalších :D

hudy536, Zoufálkov and dipladenia1 like this.
  17. dipladenia1

dipladenia1 bp_phrase_Forum_Apprentice

Chtělo by to pomocníky na celou dobu trvání téhle - pěkně vypečené - hry:sleepy:

Jana0104 and hudy536 like this.
  18. Niniatko

ani pomocníci nepomôžu, kedže z jednej veľkej plochy za pomoci pomocníkov mi vypadlo tak 8 šípiek

Jana0104 and hudy536 like this.
  19. danda-vnovis

Ahojik všem, moc mě vaše problémy mrzí a kolega ohledně problému s šipkami psal DEV teamu a taky prosil o bonusový kód. Snad s tím konečně někdo něco udělá, stížností na drop (šipky) je skutečně příliš mnoho, tak vás chci poprosit o trpělivost.

Díky moc všem a prima den Danda :)

20. hudy536

Dando, my víme, že ty děláš, co můžeš(chuckle), a že problém je úplně někde jinde...tedy spíš u někoho jiného. Já už jsem tuto akci hrála a v inventáři z ní nějaká zvířata mám, takže minule ty šipky padat musely podstatně lépe...
    Tak teď jsem oběhla vodu a hlavně že mi z ní vypadalo asi 20 vajíček od Velikonoc!! :mad:

Last edited: May 25, 2020 at 6:03 PM

Share This Page