Dotazy a problémy ve hře Zoomumba

Discussion in 'Česká sekce' started by danda-vnovis, Feb 22, 2019.

Dear forum reader!

If you want to get actively involved in the Forum and participate in the discussions, or want to start your own thread or topic, you will have to log into the game first. We are looking forward to your next visit in our Forum! Please be sure to register if you do not own a game account. CLICK HERE
  1. hudy536

hudy536 bp_phrase_Forum_Junior_Expert

Ahoj Nezmarko, já těch sbírek mám tolik, že bych to musela dělat celý den a vzhledem k tomu, že ode dneška už zase nemám dovolenou, nemám na to absolutně čas. Myslela jsem si to samé, že je to tím, že někdy klikám rychle, když pospíchám, ale teď se mi to stalo i při pomalém klikání. Dříve jsem viděla, že se mi to sem tam vyrovnalo, ale v poslední době ne.
    Budu věřit tomu, že na serveru se to srovnává, když na monitoru to vidět není :D.
    Každopádně díky moc za ověření.

Jana0104 likes this.
  2. dipladenia1

dipladenia1 bp_phrase_Forum_Someday_Author

To je fakt, já jsem si toho vůbec nevšimla.

Jana0104 likes this.
  3. Nezmarka

Nezmarka bp_phrase_Forum_Someday_Author

hudy536 - není za co a věř, že jsem nad tím strávila hodně času s kalkulačkou v ruce a žádný rozpor nenašla.

Přeji fajn hru

Jana0104 likes this.
  4. Bertík70

Bertík70 bp_phrase_Forum_Advanced

Ony ty žabky se moc nehýbou;)teď jsem si jich všimla na screnu

Jana0104 likes this.
  5. !Kájík!

!Kájík! bp_phrase_Forum_Someday_Author

Ahojte!

Můžu se zeptat, jak přesně funguje Putovní cirkus?
    Nikdy jsem aktivně nehrála a je to tedy poprvé, co akci nějak registruji. Dostanu nějakou bednu zadarmo nebo je lze zakoupit pouze za zoodolary?

Děkuji(wave)

Jana0104 likes this.
  6. Jana0104

Jana0104 bp_phrase_Forum_Living_Forum_Legend

Ahoj, musíš si kúpiť za ZD.

!Kájík! likes this.
  7. !Kájík!

!Kájík! bp_phrase_Forum_Someday_Author

Dobře, děkuji:inlove:
    A jde tedy čistě o náhodu, jaké zvíře v ní bude, že?

8. Nezmarka

Ahoj !Kájík! - Bedny v putovním cirkusu lze koupit pouze za ZD. Pak musíš 5 hodin počkat co z bedýnek vyskočí za zvířátko. Jaká zvířátka z aktuální nabídky vyskočí a jaké pohlaví je čistě o náhodě.

Přeji fajn hru

dipladenia1 and !Kájík! like this.
  9. michalocka12

michalocka12 bp_phrase_Forum_Greenhorn

Ahojte chcela by som sa opýtať, že či aj Vám hapruje nákup ZD, lebo mne to vôbec nejde nakúpiť

10. dipladenia1

Od 11. do 16. července jedeme na výlet do Paříže????.Pokud se nemýlím je teď září. To nemohli vývojáři alespoň opravit takovou drobnost, když už nevyvíjejí žádné nové hry????:eek:

11. Nezmarka

Ahoj michalocka12 - můžeš prosím více rozvést co ti na nákupu nejde? Jakou platební metodu chceš použít? Vyskakuje nějaká chybová hláška? Ještě prosím uveď v jakém prohlížeči hraješ - respektive se pokoušíš platbu realizovat

------------------------
    Ahoj dipladenia1 - i mistr tesař se někdy utne. Bohužel si nemyslím, že by to do konce akce opravili. Nicméně to určitě nahlásím

Přeji fajn hru

Last edited: Sep 6, 2020
    The Scorpion likes this.
  12. dipladenia1

Ahoj Nezmarko, díky za reakci.

13. Nezmarka

dipladenia1 - rádo se stalo (chuckle)

Přeji fajn hru

14. michalocka12

michalocka12 bp_phrase_Forum_Greenhorn

Keď chcem platiť kartou tak zadám všetke údaje kliknem na zaplatiť a nič sa nestane. A keď chcem nakúpiť cez SMS tak nepridá mi položku ani do nákupného košíka. Hrám cez Google Chrome

15. Nezmarka

Ahoj michalocka12 - nejprve bych zkusila řádně vyčistit PC podle návodu ZDE. A pak zkusit realizovat platbu. U plateb přes SMS bych zkusila jiný prohlížeč než GCH třeba Firefox - U GCH je chybka, která platby přes SMS hatí

Určitě budu ráda když se podělíš jak jsi dopadla a případně zkusíme vymyslet jiné řešení

Přeji fajn hru

16. Jana10

Jana10 bp_phrase_Forum_Apprentice

Ahoj,prosím chtěla bych se zeptat jak získám Jackova lucerna?Myslím tu která je tam když kliknu na ukoly a pak na doplňky.Moc děkuji

17. kikusak123

kikusak123 bp_phrase_Forum_Greenhorn

ahoj, chci se zeptat, proč mi hra vůbec nejede. mám zaply flashplayer a jiné hry mi jedou...

18. danda-vnovis

danda-vnovis Board Administrator Team Zoomumba

Ahoj kikusak123, můžeš popsat blíže, co přesně ti nejde? Jaká chybová hláška se ti zobrazí nebo zda máš opravdu dobře povolený flash player, aby se hra mohla spustit? Po každém zavření prohlížeče je flash potřeba znova povolit a teď opravdu nemyslím znova instalovat. Vytvořila sem zde i FAQ, které ti může problém pomoci vyřešit. Pokud problém nevyřešíš sám podle výše popsaného, napiš jaký operační systém používáš a jaký prohlížeč.

Díky Danda

Share This Page