Event australijski

Discussion in 'Sekcja Polska' started by Tuzinka, May 12, 2020.

Dear forum reader!

If you want to get actively involved in the Forum and participate in the discussions, or want to start your own thread or topic, you will have to log into the game first. We are looking forward to your next visit in our Forum! Please be sure to register if you do not own a game account. CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Tuzinka

Tuzinka S-Moderator Team Zoomumba

Zapraszam do podróży do Australii!!!

au.jpg

Swoją podróż zaczniemy w samo południe we wtorek 19 maja a zakończymy o godzinie 12.00 w poniedziałek 8 czerwca, przez następne 24 godziny czyli do 9 czerwca można będzie wymieniać wypadajki na nagrody.

Event jest powtórzeniem eventu z 2015 roku, osoby, które już brały w nim udział zaczną od miejsca w którym zakończyły.

Powodzenia, szczęśliwej podróży(hug)(chuckle)

2. Angelka2000

Angelka2000 bp_phrase_Forum_Greenhorn

O co chodzi w tym wydarzeniu ?

3. Tuzinka

Czy robiłaś event wielkanocny? teraz będzie podobnie - plansza, po której będziemy się poruszać oddając odpowiednie wypadajki otrzymując w zamian nagrody.
    Przypominam, że nic potrzebnego nie wypadnie przy pierwszym okrążeniu zoo!!!

4. mamba_1

mamba_1 bp_phrase_Forum_Greenhorn

Jaki zwierzak jest do zdobycia ?

5. Tuzinka

W 2015 roku to były wombaty i dingo, podejrzewam, że będą te same.

6. Tuzinka

Wprawdzie z dwugodzinnym opóźnieniem ale już do Australii podróżujemy.

Troszkę inaczej zbieranie wypadajek wygląda bo są w kształcie baloników, które trzeba rozbijać

eve.png

7. kit6kat

kit6kat bp_phrase_Forum_Apprentice

Czyli, żeby zdobyć baloniki trzeba kupować strzałki za ZL? Samo klikanie w balonik nie działa

8. kaktus198

kaktus198 bp_phrase_Forum_Apprentice

Lotki/strzałki wypadają za opiekowanie się zwierzętami

9. kit6kat

kit6kat bp_phrase_Forum_Apprentice

Tak już wiem :)

10. mamba_1

mamba_1 bp_phrase_Forum_Greenhorn

To są jakieś żarty z tym eventem australijskim. Jestem na 76 poziomie więc trochę tych zwierząt mam. Po ogarnięciu całego zoo wypadło mi 7 lub 8 strzałek. Uważam, że to bardzo mało. Żeby zdobyć parę zwierząt w tym evencie to chyba trzeba grać z 6 miesięcy. Czy wszystko działa normalnie ?

11. Anek

Anek bp_phrase_Forum_Someday_Author

Mi za całe zoo wypada jedna bądź dwie, ale przyznaje ze fajna zabawa jest ze strzelaniem xD

12. OliwkaOlek04

OliwkaOlek04 bp_phrase_Forum_Junior_Expert

mi wypadla 1... za obrobienie 3 razy zoo przez Natalie. Prima aprilis byl w kwietniu. Nie mam szans zrobienia nawet jednego kółka...

13. Tuzinka

TUTAJ jest wiadomość o ułatwieniu :)

14. maimba

maimba bp_phrase_Forum_Greenhorn

Hej Tuzinko,

kod niestety nie chce mi zadziałać (wpisuję całość wielkimi literami). Próbowałam nawet parę razy zamknąć grę i po zalogowaniu wpisywałam na nowo, ale cały czas pokazuje mi się wiadomość, że kod jest nieprawidłowy. czy poza samym napisem powinny być jakieś spacje?

dziękuję :)

username: maimba
    id: 17303444

15. Tuzinka

No właśnie u mnie też, już sprawdzałam w Oficjalnym Ogłoszeniu, ale błędu chyba nie wstawiłam. Przekażę sprawę dalej :)

16. Tuzinka

Poprawiona wersja postu o kodzie bonusowym jest TU

17. Tuzinka

Mam nadzieję, że koniec niespodzianek z kodem - teraz trzeba wpisać
    Outback

18. roger7778

roger7778 bp_phrase_Forum_Apprentice

U mnie kontynuacja na plus, doszło kilka wybiegów i dozbierałem wombaty oraz dingo, bo nie miałem pełnych wybiegów :)

GA-KL, Lunari1 and kiras like this.
  19. Tuzinka

Witaj Roger, ale australijsko się u Ciebie zrobiło :)

20. roger7778

roger7778 bp_phrase_Forum_Apprentice

Dzień dobry Krysiu :) tak szczerze mówiąc, przydałby się jeszcze jeden wybieg, bo chciałem wstawić agame kołnierzastą, ale wątpię, że się uda, bo trochę baloników będzie potrzebnych, a już marne szanse, bo oszczędności wydane

Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page