Event francuski 2020

Discussion in 'Sekcja Polska' started by Tuzinka, Sep 3, 2020.

Dear forum reader!

If you want to get actively involved in the Forum and participate in the discussions, or want to start your own thread or topic, you will have to log into the game first. We are looking forward to your next visit in our Forum! Please be sure to register if you do not own a game account. CLICK HERE
 1. Tuzinka

  Tuzinka S-Moderator Team Zoomumba


  Kochani dyrektorzy!

  upload_2020-9-3_7-46-46.jpeg

  Dziś, 3 września, o godzinie 12.00 wyruszamy w podróż do Francji, w podróż trwająca do godziny dwunastej 21 września, zebrane w trakcie podróży ikonki będzie można wymienić jeszcze do 22 września.

  Event ten jest powtórzeniem eventu z 2016 roku, osoby podróżujące wtedy do Francji rozpoczynają podróż w tym samym miejscu, w którym skończyły wtedy.

  Pamiętajcie, że zanim pojawią się ikonki trzeba raz zaopiekować się zwierzakami - posprzątać, nakarmić, napoić, uczesać no i oczywiście przytulić.

  Powodzenia (chuckle)


   
 2. Lunari1

  Lunari1 bp_phrase_Forum_Advanced

  o masz ci a mój laptop jest na wykończeniu :cry: procesor wysiada
   
 3. paolcia_1990

  paolcia_1990 bp_phrase_Forum_Greenhorn

  Jak kupić zwierzęta na nowym nadmorskim terytorium???
   
 4. Tuzinka

  Tuzinka S-Moderator Team Zoomumba

  paolcia_1990
  nad.png
  Zwierzęta w nadmorskim zoo są tymi samymi co we wszystkich innych pozostałych lądowych częściach ogrodu. Kupujesz je normalnie w sklepie, oczywiście dostępność ich jest uzależniona od poziomu, na którym się znajdujesz.

  Następnym razem pytania nie związane z tematem wątku zadawaj w Pogaduchach, ułatwi to innym graczom znalezienie odpowiedzi w przypadku podobnego pytania

   
  Last edited: Sep 8, 2020

Share This Page