Kilka pytań technicznych odnośnie gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by ratel88, Nov 9, 2020.

Dear forum reader!

If you want to get actively involved in the Forum and participate in the discussions, or want to start your own thread or topic, you will have to log into the game first. We are looking forward to your next visit in our Forum! Please be sure to register if you do not own a game account. CLICK HERE
  1. ratel88

ratel88 bp_phrase_Forum_Expert

Mam do was kilka technicznych pytanek odnośnie gry:
    1. Czy gdy w momencie posiadania 44 poziomu wykupię powiększenie zoo za złote monetki to czy na poziomie 50 również zoo się powiększy ?

2. Co jest bardziej ekonomiczne brać za kolekcje expa czy monetki ? Odbieracie kolejcie od razu czy kisicie i odbieracie je naraz ?

3. Czy na każdej mapie safari znajduje się rzadkie zwierzę ? czy jest to aspekt losowy ?

4. Czy plansze przy eventach są losowe czy uniwersalne dla każdego ?
    Robię 6 rudnkę i wciąż dostaję inną parę zwierząt. Jak mam niby je skompletować potem ...

5. Czy jest jakaś komenda czy jak zwał tak zwał na wkupywanie od razu pełnej ilości żarcia w sklepie ?

6. Jakie budki dają najwięcej monetek ? Co jest najbardziej opłacalne stawiać ?

7. czy jest gdzieś jakiś spis jakie zwierzęta mogą dropić jaki przedział łapek i expa ?

8. Co dają tak naprawdę dekoracje pod względem ekonomicznym do gry ? czy atrakcyjność ma jakikolwiek wpływ na rozwój i progress w grze ?

9. Co oprócz losowości ma wpływ na to czy trafi nam się młode z wybiegu ? najedzenie, zabawa. cokolwiek czy to czysta losowość ?

10. Dość głupie pytanie ale czy stawiacie śmietniki ? czy zwykłe śmieci ze ścieżki dają więcej expa ?

11. Czy na obecny moment jest jeszcze jakaś szansa zdobycia rzadkich zwierząt typu Yeti czy Wiela Stopa itd.

Z góry dzięki.

2. Najlepszy1590

Najlepszy1590 bp_phrase_Forum_All_knowing_Oracle

1. Nie
    2. Zależy czy ci brakuje monet czy masz ich pod dostatkiem i nie potrzebujesz.
    3. Biorąc pod uwagę że jest tylko jedno pole ze zwierzęciem a tam możesz trafić zwykłe zwierzę to znaczy że nie musi się znajdować rzadkie i jest to raczej losowe.
    4. Każdy ma te same plansze wydarzeniowe po prostu 2 lub 3 są różne a potem się powtarzają.
    5. Tak wystarczy klawiaturą wpisać liczbę jaką chcesz kupić np 9999 by od razu całe zapełnić ale niestety musisz mieć zminimalizowaną grę, na pełnym ekranie nie zadziała.
    6. Jest mnóstwo budynków, ciężko stwierdzić.
    7. Nie wiem gdzie ci mają dropić. Dropią to chyba tylko zwierzęta z cyrku a resztę raczej odblokowujesz czy kupujesz.
    8. Dekorację dają atrakcyjność twojemu zoo a to się przekłada na większe zarobki w budynku głównym.
    9. To nie jest pewne ale jak zwierzęta nie chorują to jest raczej większa szansa na młode niż w przypadku braku zajmowania się zwierzętami.
    10. Ja stawiam ponieważ mniej śmieci jest rozrzucanych po ulicach co przekłada się na mniej sprzątania.
    11. Musisz czekać na przyjazdy cyrków lub kolejne wydarzenia.

3. Tuzinka

Tuzinka S-Moderator Team Zoomumba

Najlepszy, dziękuję za wyczerpującą pomoc :D
    Może jeszcze dla ułatwienia - ratel88 odnośnie opłacalności sklepików polecam wątki TEN lub TUTAJ (forum niemieckie), zobaczysz jaki zysk i co ile przynoszą sklepiki, wszystko zależy od tego jak często możesz wejść na grę

Najlepszy1590 likes this.
  4. ratel88

ratel88 bp_phrase_Forum_Expert

Dziękuję za odpowiedź :)

5. Lunari1

Lunari1 bp_phrase_Forum_Padavan

ja biorę to co lepsze czyli pd ,karmę i leki a kolekcji z pracownikami i z akcji nie ruszam na razie poszerzenia wolę poczekać jak się z automatu na danym poziomie powiększa 8)

6. Lunari1

mam 79poziom na 80 poszerzenie głównego zoo mam mieć ale nie pamiętam jak to było z drugą częścią zoo możecie mi napisać jak to tam wygląda bo mi piszę że mogę wykupić za 40 zoolongów ale je trzymam na wieloryba(wave)

7. Tuzinka

Tuzinka S-Moderator Team Zoomumba

Lunari, zobacz TEN wątek, znajdziesz tam wszystkie poszerzenia. Pamiętaj, że od dawna nie ma możliwości poszerzania za narzędzia.

8. Lunari1

dzięki nie byłam pewna kiedy to drugie się poszerza(wave)

9. Lunari1

wiadomo co z zoo w grudniu jak to będzie napiszcie :eek: dlaczego nie można zrobić drogi w zoo morskim skończyło mi się miejsce na wybiegi nie chcę kupować za zoolongi bo mi na kaszalota zabraknie będą może w warsztaciku do zrobienia bo widziałam tam tylko ścieżki lądowe

Last edited: Nov 19, 2020 at 10:31 AM
  10. Najlepszy1590

Najlepszy1590 bp_phrase_Forum_All_knowing_Oracle

od początku powinnaś mieć je w warsztacie

11. Heïva

Heïva Board Administrator Team Zoomumba

Hi Lunari

It's "Drewniany pomost" in your "warsztat"

12. Lunari1

dzięki już go znalazłam (wave)

Share This Page