Magyar szekció

Discussion in 'Magyar szekció' started by The Scorpion, Dec 1, 2017.

Dear forum reader!

If you want to get actively involved in the Forum and participate in the discussions, or want to start your own thread or topic, you will have to log into the game first. We are looking forward to your next visit in our Forum! Please be sure to register if you do not own a game account. CLICK HERE
  1. Sanya62

Sanya62 bp_phrase_Forum_Apprentice

Szia olivér 1958 !

Ha beírod a google keresőjébe: online fordító angol-magyar, akkor ott megtalálod. Ha megtaláltad, akkor mentsd is el, fönt a (kék) * -ra kattintva könyvjelző-id-valamelyiké - be. ( jegyezd meg jól, hogy melyikbe mentetted )

Azt a választ a kérdésedre amit itt feltehetően angolul kapsz, (1) az egered jobb gombjával azon végighúzva jelöld ki,
    valószínű kék lett, így kijelölted azt a szöveget, vagy szövegrészt, aminek a jelentésére kíváncsi vagy magyarul.

(2) ha ez így van, akkor az egér bal gombbal kattints bele. Így megnyílik egy ablak, amiben (3) a másolásra kattintasz.

(4) Fölül nyiss még egy ablakot a + jelre kattintva. (5) Most keresd meg a könyvjelzők között az előbb már elmentett online fordítót.
    Nyisd meg azt, egér bal gombbal.

(6) Keresd meg az angolról - magyarra. (7) kattints bele bal gombbal a fölső keretbe, majd nyomd meg az egér jobb gombját. Most megint megnyílt egy hasonló ablak.

Itt kattints a beillesztés műveletre a bal gombbal. (9) Most alatta kattints a fordítás - ra az egér bal gombbal.

(10) Az általad beillesztett angol szöveget most már az alatta lévő keretben olvashatod.

Újabb, az előbb már említett módon ki is jelölheted, majd a nyomtatás - ra kattintva ki is nyomtathatod azt.

A fordítás nem mindig tökéletes, de a lényegére rá lehet jönni. Ahogyan a magyar nyelvben is egy-két szónak egyéb, más jelentése is lehet, az angolban különösen. Valószínű ez a szövegkörnyezettől is függ.

Remélem, hogy ezzel nem csak neked tudtam segíteni ! (chuckle)

Vigyázzatok saját és mindenki más egészségére, és akkor majd újból szép lesz ez a világ (hug)

Last edited: Mar 25, 2020
    Pixpix8 and Sillu like this.
  2. Sanya62

Sziasztok !

Segítséget itt kérek én is.
    Januárban múlt éppen két éve, hogy átléptem én is a azt a bűvös 200. szintet. De nem tudtam még elhagyni ezt a játékot. :inlove:

Vagyis totál lenulláztam a számlálót, és azt hittem hogy ez már végleg így is marad örökre.
    Körülbelül egy éve kaptam egyben (szint nélkül) még 3.000.000.000 tapasztalatot - igen, jól írtam a számot. :D

Ezt is lenulláztam tavaly december végére. Azóta semmi.........:confused:

Viszont itt olvastam, hogy a 200. szint után kapnom kellett volna egy arany medve szobrot, de sajnos nekem az nincs meg.:cry:

Viszont a játék keresőjében, a demóban láttam hogyan is néz ki . Nagyon klassz, igazán dekoratív ! akkoriban sajnos ezen a felületen nem tudtam valamiért hozzászólást írni, de olvasni tudtam így láthattam, hogy sokan ezért itt adták meg nevüket és ID - jüket. A supportra hiába is írtam ez ügyben kétszer is kétféle képen, a fülük botját sem mozdították eddig az ügyemben.:(

Ezért most (remélve, hogy valaki nekem is tud segíteni) én is ezt teszem.o_O

Igazgató : Sanya62
    Játékos ID : 14810848

Bárki segítségét előre is köszönöm !
    _ és arra volnék még kíváncsi, hogy akik hasonló képen itt megadták adataikat vajon megkapták -e ?

Last edited: Mar 25, 2020
  3. Sanya62

Hello Scorpion ! I also ask for help here. Last January, just two years ago that I crossed it the magic level of 200. But I could not even leave the game. : Inlove: That is totally reset the counter, and I thought that it has permanently remain so forever. About a year ago I got one (with no Level) 3 billion more experience - yes, I have written a good number. : D This is wiped by the end of December last year. Since then, nothing .........: confused: But I've read here, I would get to have had a golden statue of a bear after level 200, but unfortunately I do not have the meg.:cry: But I saw the game search, the demo how it looks. Very cool, very decorative! Unfortunately at that time I did not write this post for some reason on the surface, but I read so I could see that so many people gave their names and ID in it - them. The supported vain I wrote about it twice in two ways, neither have promoted their ears stick my case :( So now (hoping someone can help me) I also do teszem.o_O director. Sanya62 Player ID: 14810848 Anyone can help thank you in advance! _ and I would still be wondering who gave in like manner their data if they received e?

Pixpix8 and The Scorpion like this.
  4. The Scorpion

The Scorpion Team Leader Team Zoomumba

Hey there Sanya

I am really sorry about the delay.

I am pleased to advise you that there is now a Golden Bear Statue waiting for you in your Inventory Depot.

Thank you for being patient and Hey! Mega congrats on you reaching Player Level 200

Cheers for now
    Scorpion

Pixpix8 and Sanya62 like this.
  5. Sanya62

Scorpions Hello! I received and has already placed the golden bear statue. Thank you very much !

6. The Scorpion

You are very welcome, my friend.

Cheers
    Scorpion

7. Sanya62

(1) Hé ott Sanya

Én vagyok valóban bocsánat felõl a késleltetés.

Én vagyok örül tanácsolni te az van most egy Arany Medve Szobor várakozás neked Leltár Raktáradban.

Köszönöm létezik türelmes és Hé! Mega gratulálok te elér Játékos Szint 200
    Egészségére most

(2)Skorpió Vagy nagyon isten hozta, barátom.

Egészségére
    Skorpió

8. olivér1954

olivér1954 bp_phrase_Forum_Apprentice

Kedves Sanya62! Nagyon szépen köszönöm a segítségedet, de sajnos Én nem értek az inormatikához. Én csak játszani szeretek. Az Én korosztályom még oroszul tanult, de megköszönöm, és majd a Keresztfiammal elolvastatom. Mégegyszer köszönöm Olivér54!

9. Sanya62

Skorpion Hello! After the main entrance, and the musicians who are directly exposed to the atmosphere at Fountains. I put the store lately due to Organize, and then I put it back, but since then not produce pet pennies. Can you help me solve this problem?

10. olivér1954

olivér1954 bp_phrase_Forum_Apprentice

Kedves Skorpions nincs Problémám!

11. Heïva

Heïva Board Administrator Team Zoomumba

Hi, Sanya

What are you talking about ?
    Musicians will give you your ZD in 13h30 now
    It's another store you're talking about ?

12. The Scorpion

Hi Sanya

I cannot see any unconnected Stores now. Can you please confirm that all is good again now.

Cheers
    Scorpion

13. The Scorpion

Hi Oliver

Can you tell us in more detail what your problem is please?

Cheers for now
    Scorpion

14. Sanya62

Dear Scorpio! The Fountains with animal pet does not give penny every 24 hours. I beg you to help me solve this problem! Thanks in advance !

15. Heïva

Heïva Board Administrator Team Zoomumba

Hi, Sanya

If you're speaking of that

it is a decor, not a store.

The "fountain "store is this one

The Scorpion likes this.
  16. Sanya62

Dear Helv!
    Thanks for the quick help !
    I would have really exposed to stock up on lucky fountain, but I've missed it.
    Now also I changed quickly, and so everything is fine!

Heïva likes this.
  17. fruzska2004

fruzska2004 bp_phrase_Forum_Apprentice

Magyarul már soha nem tudjuk olvasnia játék részleteit???

18. The Scorpion

Hi there Fruzska

Unfortunately our Hungarian Language Moderator left the Team some time ago and we cannot replace her.

Your Moderator Team will always try to assist you with answers to your questions but we can only usually write in English. We do have some very helpful friends here who translate our answers and will post a translated version of any Official Announcements for us.

Thank you for your patience and understanding.

Very best egards
    Scorpion

Pixpix8 likes this.
  19. Sanya62

Magyarul már soha nem tudjuk olvasnia játék részleteit???

Üdv ott Fruzska

Sajnos Magyar Nyelv Közvetítőnk bal a Csapat nem is olyan régen és nem tudjuk kicserél övé.

Közvetítő Csapatod fog mindig megpróbál támogatásukra válaszolni kérdésed de mi tud csak rendszerint ír angolul . Mi végy belõle nagyon segítõkész barátok itt ki fordít válaszunk és fog posta egy fordította változata valamennyi Tisztviselő Közleménynek nekünk.

Köszönöm türelmed és megértés.

Legeslegjobb egards
    Skorpió

Last edited: Apr 4, 2020 at 11:59 PM
    Pixpix8, The Scorpion and ibolya5876 like this.
  20. Sanya62

Hello Zoo Directors

Because of the current situation with the Coronavirus Covid_19, many of us are having to stay at home and we have a Bonus Code for you, to say thank you from all of us, for staying at home, as requested by our various governments and health services.

You should receive a mail sent to your email address that is registered to your Zoo account, telling you about this.

So check your mail inboxes (even look in your email account Junk Box if you do not see it in your inbox - just in case)

Please do look after yourselves, your families and other loved ones and keep everyone safe.

Very best regards
    Your ZooMumba Team

Because we want to be extra helpful to you all - here are the essential details:

Input

PlayAtHome!

Take care to input the Bonus Code exactly as above take note of the upper and lower case letters, it is all one word, and don't forget that exclamation mark ! at the end.

You will receive the Decoration: The Tweet House
    Look in the Decorations section of your Land Zoos' Inventory Depot to find it once your Bonus Code has been accepted.

The Bonus Code is valid now until 23.59 on Tuesday 5th May

Magyarul :

Keep safe everyone. Hello Állatkert Igazgató

Mert az aktuális helyzetnek a Coronavirus Covid_19val, sokan közülünk birtok otthonülõ és nekünk van egy Bónusz Kód neked , mondani köszönöm -ból mindannyian , maradás hazai pályán , kívánság szerint változatos kormányunk és egészség szolgáltatások.

Te kellene fogad egy levél küldött email címed az a ajánlott Állatkert számlád, elbeszélés te felõl ez.

Így ellenőrzés leveled levelesláda (egyenlő benéz email számla Limlom Dobozod ha te nem lát az levelesládád -ban arra az esetre, ha netalán )

Kérem gondoskodik magatok, családjaid és egyéb szeretett egyesek és tart mindenki biztonságos.

Legeslegjobb üdvözlet
    Zoomumba Csapatod

Mert akarjuk hogy rendkívüli segítõkész neked összes - itt a lényeges részletek:

Bemenet

PlayAtHome!

Ügyel arra, hogy bemenet a Bónusz Kód pontosan mint fent vedd észre a felsõ és kisbetû levélnek, ez összes egy szó, és ne elfelejt az felkiáltójel ! végén .

Meg fogod kapni a Díszítés: A Csipogás Ház
    Benéz a Díszítés része Szárazföld Zoos' Leltár Raktáradnak találni az egyszer Bónusz Kódod lesz elfogadott.

A Bónusz Kód érvényes most amíg 23.59 kedden 5th Május

Tart biztonságos mindenki.

Last edited: Apr 7, 2020 at 6:49 PM

Share This Page