Pogaduchy

Discussion in 'Sekcja Polska' started by Krzychu29, Jul 27, 2017.

Dear forum reader!

If you want to get actively involved in the Forum and participate in the discussions, or want to start your own thread or topic, you will have to log into the game first. We are looking forward to your next visit in our Forum! Please be sure to register if you do not own a game account. CLICK HERE
  1. Tuzinka

Tuzinka S-Moderator Team Zoomumba

Kochani, mam nadzieję, że zawartość skrzyneczek spełniła Wasze oczekiwania. Mi przyniosły brakującą samicę niełaza, mam nadzieję, że któryś z następnych cyrków przywiezie brakującą palczakową .(chuckle)

Hidegarda, jak łowy, z powodzeniem? Trzymam kciuki za potrzebne zawartości skrzyneczek :)

2. Hildegarda2

Hildegarda2 bp_phrase_Forum_Greenhorn

Tuzinka, świetnie :D dużo nowych zwierząt pojawiło się w moim zoo :) od zera skompletowałam wybiegi rajskiego ptaka, ryjkonosa oraz niełaza. Brakuje mi już tylko samiczki wielkoucha oraz samiczki makaka i mam komplet wszystkiego :D

3. Superroxi

Superroxi bp_phrase_Forum_Apprentice

mnie jeszcze brakuje samiczki ptaka rajskiego, ryjkonosa i trupich główek - najbardziej cieszę się z parki czarnych panter :D

4. GA-KL

GA-KL bp_phrase_Forum_Junior_Expert

niestety kod przegapiłem, szkoda

5. Tuzinka

6. Lunari1

Lunari1 bp_phrase_Forum_Advanced

nie wiem kiedy go daliście bo dziś nie ważny:(

7. Najlepszy1590

Najlepszy1590 bp_phrase_Forum_Emperor_of_the_Forum

dawno temu

8. Tuzinka

Lunari, kod należało uaktywnić między 18 a 21 września, dziś jest 22 września więc nic dziwnego, że kod nie działa

9. Lunari1

mi się nie wyświetliło na forum mimo że co dzień sprawdzam

10. Tuzinka

Uwaga, bliźniaki w Stacji Hodowlanej,

Powodzenia Dyrektorzy :D

Lunari1 likes this.
  11. Tuzinka

TUTAJ nowy kod bonusowy

12. Lunari1

co się dzieje z grą zamiast polskiej wersji miałam niemieckąo_Owywala mnie zgry

Last edited: Sep 25, 2020
  13. Tuzinka

W tej chwili normalnie się zalogowałam, wszystko po polsku. Może niechcący język na niemiecki zmieniłaś?

14. sharkinator

sharkinator bp_phrase_Forum_Apprentice

Wspaniale, że tak często są teraz kody bonusowe.

15. Lunari1

nie ale ta sytuacja miała też miejsce w farmieramie też nie ten język a po wyrzuceniu z gry znów był język przestawiony dziś już normalnie

16. Hildegarda2

Gdzie znajdę jakiś poradnik dotyczący schematów konstrukcji w warsztacie? Konkretnie chodzi mi o spis wybiegów. Mam 65 poziom i nie wiem czy już mam dostępne wszystkie wybiegi do wybudowania czy jednak na wyższy poziomach są jakieś schematy do odblokowania. Pozdrawiam.

17. Tuzinka

W warsztacie są do wykonania następujące wybiegi:

wyb2.png
    wybiegi.png

Hildegarda2 likes this.
  18. Lunari1

czemu są tylko na wodne a nie ma na lądowe dekoracje są a wybiegów nie ma szkoda

19. Tuzinka

Lunari, przecież wybiegi stawiane na lądzie są do kupienia w sklepie, wodny jest tylko jeden. Zwierząt w Oceanarium jest znacznie mniej niż lądowych gatunkow, jakby wszystkie wybiegi bylyby w warsztacie do zrobienia to podejrzewam, że zwierzaki głownie ss magazynie by przebywały.

20. Hildegarda2

Bardzo dziękuję! Ja mam odblokowanych 13, zatem jeszcze niektórych mi brakuje ;)

PS; dobrze, że pozostałe wybiegi są w sklepie, bo patrząc na moje tempo produkcji wybiegów to zwierzaki by nigdy z magazynu nie wyszły xD

Share This Page