problem z nosorożcem

Discussion in 'Sekcja Polska' started by Lunari1, Jul 8, 2020.

Dear forum reader!

If you want to get actively involved in the Forum and participate in the discussions, or want to start your own thread or topic, you will have to log into the game first. We are looking forward to your next visit in our Forum! Please be sure to register if you do not own a game account. CLICK HERE
  1. Lunari1

Lunari1 bp_phrase_Forum_Advanced

mam problem dałam do hodowli dwa białe nosorożce i dałam 3 odciski łap a wyszedł brązowy nie czarny :oops:jak zrobić by wyszedł ten drugi strasznie długo się je hoduje :rolleyes:możecie pomóc

2. kaktus198

kaktus198 bp_phrase_Forum_Apprentice

Jeśli zamiast odcisku łapy wybierzesz super karmę, mega karmę lub super lek to szansa na uzyskanie lepszego nosorożca się zwiększy. Dodatkowo na forum https://board-en.zoomumba.com/threads/breeding-lab-animal-nursery.110/ znajduje się informacja, że dziecko zawsze może być tylko tego samego poziomu co najniższy poziomem jeden z rodziców(w tym przypadku 3 - biały nosorożec) lub wyższy (4 - czarny nosorożec). Dlatego jeśli oboje rodziców to były białe nosorożce, a dziecko nie było ani białym nosorożcem ani czarnym, to musiał być błąd.

1. Rhino
    2. Indian Rhino
    3. Square Lipped (or White) Rhino
    4. Hook Lipped (or Black) Rhino

3. Tuzinka

Tuzinka S-Moderator Team Zoomumba

Lunari jestes pewna, że przez pomyłkę nie włożyłas zwykłych nosorożcow zamiast białych?

kaktus dziękuję

4. Heïva

Heïva Board Administrator Team Zoomumba

Dobry wieczór

6/07, o 17:03 rozpocząłeś reprodukcję z 2 normalnymi nosorożcami i otrzymałeś nosorożca indyjskiego, który jest idealny.
    Masz tylko jedną rodzinę białych nosorożców, więc nie możesz ich używać do hodowli, szkoda. Masz także rodzinę czarnych nosorożców, dlaczego chcesz więcej ?

5. Lunari1

jestem pewna i uważam że maluchy powinny być opisane jaki gatunek bo biały mi się raz pomylił ze zwykłym i dopiero w inwentarzu zobaczyłam że to biały xD

6. Tuzinka

Lunari, przeciez wkładając zwierzaki do Stacji masz podpisy więc trudno w tym momencie pomylić

noso.png

7. Alien66

Alien66 bp_phrase_Forum_Junior_Expert

Jestem przekonana, że tylko za pomocą powielacza hodowlanego można uzyskać efekt dziecka tej samej lub przynajmniej o jeden poziom wyższej hodowli od rodzica. Przy normalnej hodowli bardzo często wychodził mi osesek niższy poziomem od rodziców.

Last edited by moderator: Jul 12, 2020
  8. Tuzinka

Alien, maluch nie może być na nizszym poziomie niż najniższy poziom któregoś z rodzicow, chyba Ci się pomyliło. Teraz puściłam hodowlę wilków i otrzymałam wilka indyjskiego z wilka pólnocnego i wschodniego.

Lunari1 likes this.
  9. Lunari1

już jest dobrze (chuckle)

10. Alien66

Alien66 bp_phrase_Forum_Junior_Expert

W takim razie miałam podobne błędy do wcześniej opisanych. Z pewnością nie pomyliło mi się bo pamiętam jaka czułam się wnerwiona jak liczyłam na potomstwo z najwyższego poziomu a cofało mi się o jeden poziom. Nawet nie wiedziałam ,że to błąd... Ha... jeśli będę jeszcze coś hodować to zgłoszę takie cudo... dobrze wiedzieć...

11. Heïva

Heïva Board Administrator Team Zoomumba

Cześć, Alien66

Nigdy nie miałeś dziecka poniżej dwojga rodziców.
    Najgorsze, jakie kiedykolwiek miałeś, to dziecko na poziomie 1 z ojcem na poziomie 2 i matką na poziomie 1.
    Czy możesz powiedzieć, dla których zwierząt uważasz, że masz dziecko na niższym poziomie ?

Share This Page