Tuzinka

Discussion in 'Sekcja Polska' started by Tuzinka, Oct 10, 2017.

Dear forum reader!

If you want to get actively involved in the Forum and participate in the discussions, or want to start your own thread or topic, you will have to log into the game first. We are looking forward to your next visit in our Forum! Please be sure to register if you do not own a game account. CLICK HERE
  1. Krzychu29

Krzychu29 bp_phrase_Forum_General

Dokładnie tak,całkiem sprawnie to wychodzi :)
    No to się juz doczekałaś, można posiedzieć na ławeczce :D
    Też chętnie bym coś poczytał, żeby się odmóżdżyć, ale jak mam już czas to nie ma chęci :/ Ale wieczorkami zdarza mi się coś napisać, już parę ładnych stron jest :)

krasnoludek10 likes this.
  2. Tuzinka

Tuzinka S-Moderator Team Zoomumba

Noooo, to mi zaimponowałeś, gratuluję umiejętności:D

Wreszcie ławeczka w parku i siłownia plenerowa, takie coś lubię. Szkoda, że niestety plany wyjazdowe mi się oczywiście komplikują.

krasnoludek10 likes this.
  3. krasnoludek10

krasnoludek10 bp_phrase_Forum_Overlooker

Witam po tej dłuuugieej przerwie. I znowu maseczki na dworze potrzebne nawet jak sam idziesz ulicą, nikt nie wie po co.. Ale jak siedzisz czy stoisz w małej grupie, to już nie musisz mieć.. Absurd na absurdzie absurdem pogania:( Za to w wakacje byliśmy w 40 osób autokarem w Chorwacji, wszyscy zdjęli maseczki przed wejściem do autokaru, zmierzyli temperaturę tylko przed wyjazdem z Polski a i tak wszyscy zdrowi.. Maseczki tylko były w miejscach publicznych i na kontroli granicznej po około 20h jazdy z 30

Share This Page